A+W SOFTWARE jest światowym liderem na rynku oprogramowania dla branży szkła płaskiego oraz stolarki otworowej. Nasza firma funkcjonuje już ponad 40 lat. Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji z siedzibą główną w Niemczech. Do dynamicznie rozwijającego się oddziału w Polsce - Września, woj. wielkopolskie – poszukujemy konsultanta IT (m/k), który podzieli naszą pasję do oprogramowania i branży szkła płaskiego. Chcemy współpracować z osobą, z którą będziemy kontunuować rozwój A+W na światowych rynkach, zdobywać nowych Klientów i uszczęśliwiać obecnych.

SZUKAMY CIEBIE, JAKO:
Konsultanta IT w obszarze oprogramowania ERP (k/m)

                 Numery referencyjne AW-PL-414-21-30-1 / AW-PL-270-21-31-1

TWOJE KORZYŚCI:

  • Aktywnie słuchający, przyjazny zespół z polityką otwartych drzwi
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na umowę o pracę i kompleksowy pakiet świadczeń
  • Nowoczesna infrastruktura IT i słubowy laptop
  • Ubezpieczenie również na życie prywatne
  • Zasiłek na opiekę nad dzieckiem
  • Bycie częścią zespołu światowego lidera oprogramowania premium przeznaczonego dla branży szkła płaskiego, okien i drzwi
  • Bezpłatny parking, strefa przemysłowa w pobliżu A2

TWOJE ZADANIA:

  • Samodzielna realizacja projektów ERP
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji procesów biznesowych i produkcyjnych dla naszych Klientów
  • Budowanie relacji z Klientami na zasadzie długoterminowego partnerstwa
  • Aktywny wpływ na stały rozwój naszego oprogramowania
  • Odpowiedzialność za jakość, koszty i czas

TWÓJ PROFIL:

  • Poszukujemy osoby z wyszkoleniem technicznym/ po studiach technicznych z dobrym zrozumieniem aspektów biznesowych lub z wykształceniem handlowym/ po studiach biznesowych z dużym zapleczem IT
  • Doświadczenie w branży oprogramowania oraz branży szkła płaskiego będzie dodatkowym atutem, choć mile widziane są również osoby rozpoczynające karierę
  • Konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego; język niemiecki jest dodatkowym atutem
  • Do zalet zalicza się praktyczna wiedzy z zakresu zarządzania projektami
  • Idealna osoba skupiona jest na rozwiązywaniu problemów IT i zdeterminowana, aby docierać do sedna ich przyczyn
  • Preferowany kandydat/ kandydatka mieszkający(-a) w miejscu, z którego będzie w stanie dojeżdżać do biura we Wrześni lub otwarty(-a) na zmianę miejsca zamieszkania, a także wyrażający(-a) gotowość do podróży służbowych, w tym wyjazdów międzynarodowych

Czekamy na Twoją aplikację. Złóż wniosek za pośrednictwem naszego portalu aplikacyjnego
W przypadku pytań dotyczących tej oferty pracy, prosimy o kontakt z panią Kirsten Waller
pod numerem +49 151 16228852. Prosimy o przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych wyłącznie w języku angielskim.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Kliknij tutaj, aby obejrzeć film wizerunkowy.

Back to overview Online application